PSL DÖNER TABLA RULMANLARI

quote openTHYSSEN KRUPP bünyesinde faaliyet gösteren PSL, 60 yıldır rulman üreten bir firmadır. Üretim tesisi ve rulman geliştirme merkezi Povazská Bystricaquote close Slovakya’dır.

PSL
Üretim programının ana alanları; standart ve özel imalat rulmanlar, standart ve geniş çaplı özel rulmanlar, özel konik ve silindirik makaralı rulmanlar, rüzgar türbin rulmanları, döner tabla rulmanları, slewing ringler, çapı 120 mm.’den 3500 mm.ye kadar özel üretim olarak belirtilebilir. Ayrıca 12 mm.’den 120 mm.’ye kadar silindirik masura imalatı da yapılmaktadır.

PSL ürünleri çeşitli alanlarda ve uygulamalarda uygulanır. PSL; deneyimli ve uzman teknisyenler, kalifiye operatörlerle birlikte Bilgisayar destekli simülasyon, Entegre iletişim sistemi SAP R/3 gibi teknik seviyesi en modern makine ve donanımları sayesinde ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1 ve ISO 14001 sertifikalı mükemmel ürün kalitesi elde etmektedir.

Hemen hemen tüm PSL ürünler Avrupa Birliği, ABD ve Rusya Federasyonu ülkeleri başta olmak üzere, ihraç edilmektedir. Ayrıca PSL, kendi üretim alanlarında PSL ürünleri kullanan müşterileri için profesyonel nitelikli teknik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

 

PSL ÜRÜN GRUPLARI / Döner Tabla Rulmanları


● YOU JI

● YU SHINE

● HONOR

● DOOSAN

● MAZAK


 

PSL DÖNER TABLA RULMANLARI VİDEOSU

 

© 2012 DR DOĞUŞ RULMAN | Tel : 0 ( 312 ) 354 16 30 | Faks : 0 ( 312 ) 385 27 98 | info@dogusrulman.com.tr
Tasarım: GrafikOfisi